בגדי עבודה
בגדי עבודה - כל המידע הדרוש לפני בחירת בגדי עבודה, נעליים, חולצות, מדים יצוגיים והדפסה.מאמרי מידע והסברים .

תפריט מאמרים בגדי עבודה
בגדי עבודה
קטלוג בגדי עבודה
בגדי עבודה ובטיחות
נעלי עבודה
חולצות עבודה
סרבל עבודה
ביגוד-חברות בגדים


בגדי עבודה ובטיחות
עוד כתבות
מחיר בגדי עבודה
מחיר בגדי עבודה - ישנם הבדלים אמנם בין המחירים של נעלי עבודה זהים של אותו ייצרן אותו דגם ואותם חמרי גלם, לעיתים מאותה אצווה. אבל השוני לעיתים מתגמד לנוכח שירות אמינות ומועדי אספקה מהירים.מחיר בגדי עבודה

מחיר בגדי עבודה - ישנם הבדלים אמנם בין המחירים של נעלי עבודה זהים של אותו ייצרן אותו דגם ואותם חמרי גלם, לעיתים מאותה אצווה. אבל השוני לעיתים מתגמד לנוכח שירות אמינות ומועדי אספקה מהירים. במקרים אחרים זמינות של כמויות גדולות של  בגדי עבודה כמו פריט מסויים היו בעוכריהן של ספקים שונים. אמנם מחיר זול יותר הינו קריטריון חשוב מאוד מבחינה כלכלית לגוף או חברה גדולה שמתכוונת לבצע רכישה שנתית לכל העובדים והמועסקים באירגון. מן הסתם מחיר זול מידי עד כדי כך שזה נשמע יותר מידי טוב - מחשיד ומעורר ספקות לגבי הספק של בגדי העבודה.

נניח שחברת קייטרינג גדולה אשר מסעידה לפחות תריסר אירועים בשבוע ומעסיקה עשרות עובדים - מתכוונת לבצע רכישה של בגדי עבודה במחיר טוב. המגמה הינה לרכוש את כל צבר המוצרים הכולל נעלי עבודה, חולצות, מדי מלצרים,, מדים למנהלים, ביגוד לעובדי מטבח,סינרים,כובעים,זקטים...ועוד. אין הצדקה מבחינת נציג הרכש לבזר ולפזר את הרכישה מכמה ספקים וחברות בגדי עבודה, היות שמשאבי הזמן והטיפול - עלותם גבוהה . לכן ההעדפה לקבל הכל מספק אחד בפעם אחת - ואת המוצרים הספציפים במדוייק - ללא טעויות של מידות או התבלבלות בגוון של מכנס או חולצה מסויימת. ראש שקט. המחיר גם אמור להיות פונקציונלי וכדאי, ולא נורא אם ישנה סטיה של עד 5 אחוז במחיר בגדי עבודה אלו - אם נרכשו מספקים שונים.

בכדי להיות בטוחים ורגועים בקשר להזמנה שאתם מבצעים, במיוחד אם זו הזמנה ראשונה - דאגו להשיג פרטי התקשרות ישירה עם נציג הספק עצמו, בידקו היכן נמצא העסק ומה כתובתו. תאמו את מועד האספקה בשעות הבוקר - כי אם תתגלה טעות או חוסר עדיין יהיה עם מי לדבר בשעות היום של העבודה ולא למחרת.

לרוב ייסתבר שישנם חברות אספקה - וישנו יבואן שגם מספק את הבגדים במחיר זול יותר. כך באפשרותכם לחסוך את דמי התיווך שבדך - לכן העדיפו אופציה של רכישה ישירה מהיבואן. אם מהבגד הוסרה תווית היבואן ופרטי התקשרות - לכאורה סביר מאוד להניח שרכשתם מספק שהרוויח דמי תיווך שיכולתם לחסוך.

בחיפוש קל ופשוט תופתעו לגבי  חברות בגדים , יותר תופתעו מאיכות המוצרים כולל מחיר בגדי עבודה שניתן למצוא כיום במגוון גדול ומרשים.
 
2012-06-06

 
 

 
בגדי עבודה  |