בגדי עבודה
בגדי עבודה - כל המידע הדרוש לפני בחירת בגדי עבודה, נעליים, חולצות, מדים יצוגיים והדפסה.מאמרי מידע והסברים .

תפריט מאמרים בגדי עבודה
בגדי עבודה
קטלוג בגדי עבודה
בגדי עבודה ובטיחות
נעלי עבודה
חולצות עבודה
סרבל עבודה
ביגוד-חברות בגדים


חדשות
עוד כתבות
בגדי עבודה לנשים
בכל מקום עבודה או חברה מקומן של הנשים כמייצגות המין היפה תופס תאוצה ככל שהשנים נוקפות קדימה. לחלקן ישנם בגדי עבודה מתאים - המכונים גם מדי עבודה, וכיום נשים הינן חלק כמעט שווה בשוק העבודה וניתן למצוא אותן גם בעמדות מפתח בכל המשק הישראליבגדי עבודה לנשים
בכל מקום עבודה או חברה מקומן של הנשים כמייצגות המין היפה תופס תאוצה ככל שהשנים נוקפות קדימה. לחלקן ישנם בגדי עבודה מתאים - המכונים גם מדי עבודה, וכיום נשים הינן חלק כמעט שווה בשוק העבודה וניתן למצוא אותן גם בעמדות מפתח בכל המשק הישראלי החל ממנכלית אחד הבנקים הגדולים בישראל או כמנהלות ובשאר תפקידים אם כמזכירות או פקידות, כמשווקות או יחסי ציבור, ויש שיטענו כי תפקיד ייצוגי של שירות לקוחות מתאים מאוד עבורן ואחרים יאמרו בלהט שיכולות הקליטה מהסביבה וביצוע כמה מטלות בו זמנית הנובעות מעצם היותן נשים - ובעלות ייתרון על גברים - עדיף שימוקמו בתפקידי ניהול שוטף שמצריכים יכולות עמידה בלחצים משתנים קבועים.  בגדי נשים  לטובתן ייאמר בריש גלי כי הסדר בעבודה הרהיטות ואסתטיקה של סביבת העבודה אותה הן קובעות מוביל ליעילות על פני גברים. בכל מקרה לגברים קשה לעמוד ולהתחרות בפן האסטתי והחן שהן מקרינות. דבר ידוע כי הנשים יותר מודעות למראה החיצוני שלהן ( וגם של אחרות ) ומקפידות על ביגוד והופעה אופנתית הרבה יותר מאשר הגברים שנוטים יותר לפרקטיות ומזניחים בחלקם את המראה.

בגדי נשים שולטים בכל חנויות האופנה, גם הלא ממותגות וסיור קצר בכמה קניונים יוכיח זאת. שהרי יש הרבה יותר חנויות גבדי נשים מאשר בגדי גברים, וכאשר מדובר בחנויות ורשתות מובילות מחלקת הנשים עולה פי כמה מונים בכל הקשור לכמות הבגדים ואביזרי הביגוד והאופנה מאשר חלקם של הגברים.
לא בכדי הן מכונות כמין היפה. מאידך גיסא אין היצע גדול של בגדי עבודה לנשים אם אנו ננסה להשוות זאת לגברים מכמה סיבות : מעט מאוד נשים עוסקות בעבודות כפיים של ייצור במפעלים, ומיקומם בקידמת הבמה של רוב החברות מאפשר להן ללבוש בגדים יומיומייים ולא איזה סרבל עבודה עם כתמי שמן ,פיח, ושאר לכלוך שמצטבר במהלך פעילות עבודה פיזית כגון בענף הבניה או פס ייצור של מתכות או עץ.
כיום המגמה העכשווית היא לנסות להתאים מדי עבודה אחידים לעובדי כל המחלקות תוך השתדלות להתאים בגדי עבודה לנשים במקביל להתפתחויות האופנה בהווה. דבר שמאוד מקשה על מעצבי הביגוד בגלל תדירות השינויי הגבוהה האופנתית בכל עונת מעבר. לבוש חופשי של נשים המודעות יותר לחזות החיצונית כולל איפור נוח הרבה יותר לכל אחת. אולם בחברות ידועות מספקים לכלל העובדים גברים ונשים מדי עבודה ולבוש אחיד ומהוקצע ומנחים אותם להתלבש רק בהם במהלך פעילות יומית במיוחד עם הם באים במגע ויזולאי עם לקוחות ומייצגים את החברה שבה הם מועסקים. 
2010-09-19

 
 

 
בגדי עבודה  |