בגדי עבודה
בגדי עבודה - כל המידע הדרוש לפני בחירת בגדי עבודה, נעליים, חולצות, מדים יצוגיים והדפסה.מאמרי מידע והסברים .

תפריט מאמרים בגדי עבודה
בגדי עבודה
קטלוג בגדי עבודה
בגדי עבודה ובטיחות
נעלי עבודה
חולצות עבודה
סרבל עבודה
ביגוד-חברות בגדים


נעלי עבודה
עוד כתבות
נעלי עבודה לנשים
הופתענו לגלות כי מקומן של הנשים לא נזנח בפריט לבוש שהינו נעלי עבודה לנשים, ויתרה מכך אפילו נעליים לתפקידים פיזיים.נעלי עבודה לנשיםנעלי עבודה לנשים

הופתענו לגלות כי מקומן של הנשים לא נזנח בפריט לבוש שהינו נעלי עבודה לנשים, ויתרה מכך אפילו נעליים לתפקידים פיזיים שמצריכם גם שהיה במקומות תעשייתיים או קווי ייצור או צעידה בשטחים לא סלולים ושבילים שדורשים מדרך רב על רצפה מחוספסת. כמו כולם גם את / ה יודע / ת כי נעלי נשים הינן פריט הנעלה אופנתי על שלל המעצבים והמותגים המובילים בעולם. לרוב נעלי נשים שמשמשות אותן בבילויי או באירועים מיוחדים מציגים עקב בגובה כזה או אחר, צורה וציביון מרשים העשויים מחמרי גלם יוקרתיים כמו עור עור איכותי ויש שמגזימים עד עור של נחש או תנין ואם אפשר שיהיו עכשווים נכון לעונה הנוכחית ולא לאשתקד. 

לא מעט נשים דווקא בוחרות בנעלי הסניקרס או נעלי הליכה אורטופדיות נוחות וטובות לשימוש רגיל, ואת הייתרון הבריאותי המועיל אפשר לזקוף לזכות הסוליה הרפידות וההתאמה לכף הרגל. בחורות צעירות שנוטות להגזים יגיעו למקום העבודה - אם אינו רישמי ומחייב כמו קיוסק בחוף הים - גם בנעלי קרוקס או כפכפים רחמנא ליצלן, אבל מעטות יראו זאת אופצייה של נעליים אשר ניתן לעבוד איתן. בעשורים האחרונים בעת פריצת  השוויון בן גברים לנשים ומגוון המשרות המוצעו כיום למין היפה פתוחות לפניהן מגוון תפקידים רב יותר גם מבקומות שהיו שמורים לגברים בלבד כגון  ניהול יצור או פיקוח אשר מחייבים את בעלת המשרה לשהות דרך קבע בקווי היצור לתאם ולנהל את מהלך העבודות והפרוייקטים באזורים לא מרנינים במיוחד לעיתים כמו מפעל לעיבוד מתכות שם חובה לנעול נעליים מתאימות ובטיחותיות. אבל הקושי שהיה קיים בעבר להשיג והאפשרות לרכוש נעלי עבודה לנשים נעלם ואנו יכולים לאתר לא מעט מהן המיועדות אך ורק להן. הנעליים לא נופלות באיכותן ומשימתן של נעלי עבודה לגברים להגן ולשמור על הרגליים וההפתעה הנעימה היא שלל הצבעים הרכים שמאפיינות את האשה בעלת המודעות למראה חיצוני יפה ונאות בהתאם לנסיבות של המציאות. הן בעלות בולמי זעזועים בעיצוכ מודרני ואסטטי נעים לעין ועומדות בתקנים אירופאיים מחמירים המציבים אותם בשורה אחת ישרה כמו נעלי הגברים. הטובות שבהן, אותן אלו שעושים בחברות מובילות בעלות מוניטין ושם מוביל קלות משקל יחסית ומכאן הנוחות הרבה.     

.


2009-10-19

 
 

 
בגדי עבודה  |