בגדי עבודה
בגדי עבודה - כל המידע הדרוש לפני בחירת בגדי עבודה, נעליים, חולצות, מדים יצוגיים והדפסה.מאמרי מידע והסברים .

תפריט מאמרים בגדי עבודה
בגדי עבודה
קטלוג בגדי עבודה
בגדי עבודה ובטיחות
נעלי עבודה
חולצות עבודה
סרבל עבודה
ביגוד-חברות בגדים


סרבל עבודה
עוד כתבות
סרבלי עבודה ומאפיינים
ישנם לא מעט סוגים של סרבלי עבודה שבשימוש טכנאים, מתדלקים, צבעים עובדי מתכת והרשימה עוד ארוכה. מאפיינם של סרבל עבודה הוא נוחות השימוש עובי הבד או הגינס כמות הכיסים ואיכות התפירה.סרבלי עבודה ומאפיינים

רובם של הסרבלים עשויים מבד עבה וחזק, וישנם אחרים שהינם סרבלי עבודה חד פעמיים המשמשים לצרכ ניקיון וסניטציה כגון פינויי לשלשת של בעלי חיים או עובדים בתעשייה הכימית ואחרי שימוש חד פעמי מוצאים את עצמם מפונים לאתר פסולת רעילה. אנו מכירים את סרבלי העבודה הסטנדרטיים של עובדי תחנות תידלוק, טכנאים או פועלי ייצור במפעלי מתכת. סרבלים נוספים משמשים דייגי חוף אשר מונעים מגע של המים עם גוף האדם בגלל האטימות הגבוהה שלהם - ולחלקם מתלווים מגפי גומי עבים המרותכים בחום לסרבל. ביגוד עובדים זה נותן מענה למי שזקוק לכיסים שונים לאיחסון פריטים בשימוש בתדירות גבוהה כמו מברגים מפתחות כיס לניירת וכלי כתיבה. חברות לא מעטות מספקות פריט זה לבעלי תפקידים בעסק הכולל בדפסה של לוגו החברה ולעיתים גם סלוגן כאשר הצבע האחיר של כולם מאפיין את המותג והסמלים היחודיים לחברה כמו הסרבלים האדומים של עובדי מחלקות דואר ישראל.

ייתרונות סרבל עבודה

 אין לכם פתרון טוב יעיל ואסטטי יותר של הפריט הזה לעומת מכנסי חריץ של שרברב הגוהר מעל תעלת ניקוז ומציג לראווה ולעיני כל את צבע תחתוניו - ולא עלינו את כמות השערות שבישבן שלו. אופייני מאוד לבעלי מקצוע ונותני שרות בביתם של לקוחות רבים שהפך לכמעט מראה מייצג של טכנאים.. לרוב הסרבלים ישנם כותפות אשר מונעות את התופעה של מכנסיים הגולשות כלפי מטה עקב משקל כבד של כלי עבודה בכיסים או כרס של בעליו הדוחקת את המכנס דרומה לכיוון הריצפה. סרבלי העשויים מבד גינס חזק יישמרו לאורך תקופה ארוכה יותר מבד פשוט. סרבל גינס גם הינו מוצר אופנתי המשמש לא מעט בני נוער ומבוגרים בגלל הנוחות שבו, למרות שיעודו המקורי כמוצר בגדי עבודה היה של חוטבי עצים לפני מאה שנים ויותר.
2009-10-07

 
 

 
בגדי עבודה  |