בגדי עבודה
בגדי עבודה - כל המידע הדרוש לפני בחירת בגדי עבודה, נעליים, חולצות, מדים יצוגיים והדפסה.מאמרי מידע והסברים .

תפריט מאמרים בגדי עבודה
בגדי עבודה
קטלוג בגדי עבודה
בגדי עבודה ובטיחות
נעלי עבודה
חולצות עבודה
סרבל עבודה
ביגוד-חברות בגדים


בגדי עבודה ובטיחות
עוד כתבות
בגדי עבודה איכותיים
בחירת בגדי עבודה המתאימים לצרכים המיוחדים של הפעילות השוטפת. האיכות הינה השיקול העיקרי בבחירה של סוג הבגד ויעודו.בגדי עבודה איכותיים

כאיש רכש האמון על איתור בגדי עבודה  המתאימים לצרכים המיוחדים של הפעילות השוטפת המתנהלת בחברה. בן אם הצרכים הינם לבד עבה וחזק עם תפרים כפולים אשר נעשו תוך שימוש במכונה מתאימה וחזקה והמיועדים לשימוש בתוך אולם ייצור אשר המיכון בו הינו חלק עיקרי מתהליך העבודה והם שונים בתכלית מביגוד אחר המיועד נניח למשרות יצוגיות כגון אנשי מכירות או פקידים הממונים על קבלת קהל וקיום מפגשי עבודה ושירות מול לקוחות כמו אנשי קבלת קהל או זבנים ברשת חנויות גדולה שבה ישנה משמעות מיתוגית וייצוגית של העובדים. כך או אחרת לפני בחירת הצבע של הלבוש האחיד עבור העובדים מומלץ כמובן לבחור בבגד נאות אשר מייצג נאמנה את המוניטין של העסק וחשוב לזכור כי האיכות הינה השיקול העיקרי בבחירה של סוג הבגד ויעודו. ניסיון מהעבר של עובדים אשר קיבלו מהמעסיק בגד לא איכותי שדהה מייד כבר לאחר השימוש הראשוני גרם ללא מעט עוגמת נפש עד כדי כעס של כולם עקב הזילזול לכאורה של המזמין שבחר כשיקול עיקרי את המחיר הזול של ביגוד לעובדים על פני שיקול  אחר של ה איכות. החלטה שכזו תהיה לרועץ לכל מחלקת רכישה לטווח הארוך. סממנים של עלות זולה לבגדים שכאלו ניתן לראות אחרי שימוש קצר והם רבים כמו פרימה של תפרים, בד שנוטה להיקרע בעת פעילות פיזית ותנועה מרובה, כפתורים שנוטים ליפול וללכת לאיבוד, ריצרצים שניתקעים ולא ניסגרים בקלות יחסית ועוד.

סוג נוסף של מוצר לבוש זה המיועד להגנה על גוף העובד יכול להיות עשויי דווקא סוג ניילון עבה המשמש צבעים טייחים קבלנים ואנשי בניה ויש לשים לב טוב לאיכות של התפרים בן חלקי הבגד השונים. שהרי לרוב ישנה נטייה של חולצת ההגנה להפרם באזור הכתפיים ומתחת לבית השחי ואז תרומתו של הלבוש הזה כמסוכך הינה זניחה. סרבלים המשמשים עובדי תחנות תדלוק ואחרים אמורים להכיל לא מעט כיסים לטובת פריטים שונים שבהם נעשה שימוש בתדירות יתר כגון מפתחות, כרטיס פלסטיק, עט לרישום, כיס לפתקים וקבלות וכדומה.
2009-10-06

 
 

 
בגדי עבודה  |